Ważna informacja dla sędziów NROI!!

logoNROIPL_40

W imieniu NROI Polska mam ogromną przyjemność ogłosić, iż w dniu dzisiejszym uruchomiliśmy portal internetowy dla sędziów NROI Polska.

Portal znajduje się pod adresem nroi.pl . Każdy z sędziów NROI Polska otrzyma na adres e-mailowy podany w trakcie seminariów w 2015 roku, swój login oraz unikatowe hasło. Po zalogowaniu się po raz pierwszy do portalu NROI Polska proszę o uzupełnienie swoich danych personalnych. Zalogowanie się do portalu jest jednoznaczne z potwierdzeniem członkostwa w NROI Polska.

Od dnia dzisiejszego proszę wszystkich sędziów NROI Polska o samodzielne uzupełnianie danych dot. sędziowanych zawodów oraz uczestnictwa w seminariach, kursach czy szkoleniach organizowanych przez NROI Polska.  Naszym celem jest stworzenie aktualnej bazy danych dorobku każdego z sędziów, poczynając od 2016 roku.

Jednocześnie wychodząc naprzeciw Waszym sugestiom i oczekiwaniom, uruchomiliśmy pierwsze zdalne seminarium sędziowskie NROI Polska. Seminarium składa się z dwóch elementów: treści samego seminarium oraz egzaminu z danej konkurencji. Seminarium znajduje się w zakładce „Seminaria”, a egzaminy dla danej konkurencji w zakładce „Testy”.

Sędziowie PZSS posiadający przynajmniej klasę III dynamiczną będący na liście członków Regionu IPSC Polska, którzy chcieliby przystąpić do NROI Polska lub nie otrzymali e-maila z loginem i hasłem do godziny 23:00 14 kwietnia 2016, proszeni są o przesłanie swojego imienia i nazwiska, nr posiadanej licencji oraz aktualnego adresu e-mail na adres: nroi@ipsc-pl.org.

Mam nadzieję, iż zaproponowana przez nas formuła przypadnie Wam do gustu. Chętnie również wysłuchamy wszelkich uwag i sugestii dot. zaproponowanego systemu elektronicznego.

Przewodniczący NROI Polska

Wiesław GENO Sioda

Leave a Reply