L3 INCORSA Cup 2016 – wyniki, zdjęcia

IC 2016

W weekend mieliśmy okazję rywalizować na zawodach pistoletowych których tytularnym sponsorem była warszawska firma zajmująca się sprzedażą broni i amunicji – INCORSA.

Krakowski klub ZSD przygotował na strzelnicy w Parzęczewie zawody w których zmagania prowadziło 145 strzelców w znakomitej większości z Polski. Pogoda w dniu głównego meczu dopisała tak jak i humory zawodników a gorące emocje ostudzić można było dzięki współpracy nieodzownie wspierającej strzelców IPSC swoimi produktami COCA-COLI. Na koniec zawodów wielu strzelców było zadowolonych rozegraną tombolą a wśród nich najszczęśliwszym zapewne okazał się kolega z Krakowa wylosowując główną nagrodę loterii –

Pistolet Grand Power K100 Mk12 9x19mm

Poza tym sponsorzy do których grona dołączyła Fabryka Amunicji Myśliwskiej z Pionek przygotowali tor próbny na którym można było postrzelać z broni krótkiej i strzelb Benelli sprzedawanej w sklepie Incorsa oraz spróbować amunicji strzelbowej dostarczonej przez FAM Pionki.

W roku 2016 nagradza się zgłaszane do zawodów drużyny klubowe, i tak z klasy Production zgłoszonych zostało 10 drużyn a z klasy Standard tylko dwie – regulamin wymaga by było ich pięć – liczę na to, że w kolejnych zawodach z cyklu pistoletowego Grand Prix będzie ich już więcej co pozwoli na uhonorowanie także zawodników w klasie Standard.

Wyniki całościowe rywalizacji znajdują się TU a szczegółowe w zakładce z wynikami więcej zdjęć jest tu lub w galerii a film jak radził sobie z zawodami kolega Tomek.

Tytułowy Puchar INCORSY powędrował do kolegów z Poznania – Serdeczne Gratulację!!!

IC 2016 1

DR IPSC Polska

Łukasz Borkowski

 

2 komentarze L3 INCORSA Cup 2016 – wyniki, zdjęcia

Leave a Reply