2014

Szanowni Strzelcy IPSC w Polsce,
W miniony weekend, na gościnnej strzelnicy w Parzęczewie, odbyły się ostatnie z tegorocznego cyklu Grand Prix pistoletowe zawody IPSC – L2 Pożegnanie Lata. Jestem przekonany, że wyniki tych zawodów nie były specjalnym zaskoczeniem, podobnie jak i rezultat całych tegorocznych zmagań w rankingu.

Tą drogą pragnę podziękować wszystkim biorącym udział w zmaganiach – bez Was nie miałby sensu cały ten wysiłek! Ogromne podziękowania przekazuję także osobom i klubom bezpośrednio przygotowującym imprezy a także wszystkim innym wspomagającym tegoroczne Pistoletowe Grand Prix IPSC Polska.

Szczególne gratulacje należą się Zwycięzcom tegorocznych zmagań, ci z pierwszych miejsc są nimi zapewne już troszkę znużeni – w tym roku okazali się bowiem absolutnie bezkonkurencyjni ale kolejność pozostałych lokat nie była już taka jednoznaczna i rywalizacja toczyła się do końca.

Pragnę zapewnić wszystkich, którzy w rankingu uplasowali się na medalowych pozycjach że ich wysiłki zostaną należycie uhonorowane na pierwszych przyszłorocznych zawodach z cyklu Grand Prix.
Prace nad kalendarzem imprez IPSC w Polsce na 2015 rok już trwają.

Pozdrawiam serdecznie,
p.o. DR IPSC Polska
Łukasz Borkowski

Indywidualny                 Drużynowy            w/g Kategorii