Zakończenie sezonu – Grand Prix Karabin IPSC 2016

Dziś, na strzelnicy Shooting-Academy w Parzęczewie, dobiegły końca ostatnie zmagania z karabinowego cyklu Grand Prix 2016. Pogoda w dzień meczu głównego dopisała i połacie tarcz „nie strzelać” dzięki opadom śniegu ciągnęły się w nieskończoność. Mimo tak białej aury znacząca większość strzelców biorących udział w zawodach dotrwała do ich zakończenia a tylko trzech zostało zdyskwalifikowanych – widać nie poradzili sobie z zimą. Wyniki zmagań wyglądają następująco – overall i wyniki z torów.
Zawodnicy oczekujący na ogłoszenie wyników całorocznych zmagań mieli okazję wziąć udział w losowaniu skromnych nagród przygotowanych dzięki współpracy z firmą:

SpecShop-logotyp+adres_black (2)

Po raz pierwszy, w rankingu rocznym zmagań w karabinie IPSC, znalazły się także kobiety!!! Ostatecznie miejsca na podium zajęli:

klasa Semi auto OPEN kategoria LADY:

 1. Gizela Pobiarzyn
 2. Aneta Bocheńska
 3. Joanna Mazur

w klasie Semi auto kategoria SENIOR:

 1. Andrzej Tomczak
 2. Andrzej Kaniewski
 3. Krzysztof Klaczyński

w klasie SEMI AUTO:

 1. Arkadiusz Jaźwiński
 2. Przemysław Lewandowski
 3. Michał Cudny

w klasie STANDARD:

 1.  Łukasz Borkowski
 2. Jakub Stadnicki
 3. Dariusz Mierzejewski
Zwycięzcom składam najszczersze gratulację i już teraz zapraszam na zmagania, które przygotowywane są w 2017 roku. Zawodów karabinowych w rankingu ma być 4 ale do całego wyniku liczone będą tylko 3 z nich.
Szczegóły kalendarza karabinowego na 2017 rok (i nie tylko) niebawem, fotorelacja z dzisiejszych zmagań oraz komplet wyników w RANKINGU 2016 – także.
Łukasz Borkowski
DR IPSC Polska

 

Leave a Reply