Składki 2019 – zmiany

Szanowni Państwo, strzelcy Regionu IPSC Polska,

w 2019 roku będzie obowiązywać nowa wysokość składki opłacanej przez zawodnika na rzecz Regionu IPSC Polska.
Suma składki podstawowej (zapłaconej do końca styczna) wynosić będzie 150 zł, a opłaconej później w czasie 2019 roku to 200 zł – podwyżka składki wynosi zatem 50 zł.

Pozostałe wysokości składek – dla nowo wstępujących oraz strzelców AAIPSC pozostają bez zmian.

W głównej mierze podwyżka spowodowana jest chęcią wsparcie naszych zawodników, zdobywających najlepsze miejsca w Pucharze Polski a reprezentujących Polskę na Mistrzostwach Europy i świata (szczegóły są aktualnie opracowywane przez Radę Regionu). Zwiększenie budżetu potrzebne jest także do utrzymania poziomu Mistrzostw Kraju, Pucharu Polski a także w ramach możliwości budżetowych do sfinansowania pomysłów na wsparcie nowych członków, nowych klubów, zawodów IPSC mniejszej rangi oraz działania marketingowe i działalności NROI.

Wszystkie szczegóły są w trakcie opracowania przez nowo powstałą Radę Regionu (gorąco zachęcam do uczestnictwa w jej pracach poprzez kontakt z jej przedstawicielami) a już jutro dostępna będzie dla wszystkich zainteresowanych treść wszystkich przeprowadzonych rozmów i głosowań w zakładce Rada Regionu.

Niestety rok 2019 już tuż tuż i dlatego zaczynamy od składki – inaczej nie było by możliwości na pokrycie kosztów przyjętych, mam nadzieję, że wkrótce, rozwiązań. Pragną zapewnić państwa, że jeśli nie uda się w nadchodzącym roku spożytkować pozyskanych w ten sposób pieniędzy zgodnie z zamierzeniami składka zostanie zmniejszona.

Łukasz Borkowski
DR IPSC Polska

EDIT ADMIN :

Dyskusja Rady Regionu prowadzona jest na naszym „wygaszanym forum”, na którym nie wszyscy zdołali sobie założyć konto. Dotychczas założone konta są aktywne i pozwalają na obserwację dyskusji Rady. W przypadku, gdy ktoś nie ma konta, a jest zainteresowany obserwacją tego działu, proszę o bezpośredni kontakt na adres admin(małpa)ipsc-pl.org z podaniem Imienia i Nazwiska członka Regionu oraz adresu e-mail niezbędnego do rejestracji. Adresy @ z domen wp, O2, interia, buziaczek, pudelek  i odloty NIE są tolerowane na naszym serwerze. Bezpośrednie linki do działu Rady Regionu są już dostępne w lewym menu oraz na szczytowym menu. Pozdrawiam

ADMIN IPSC-PL.ORG

Leave a Reply