Rada Regionu IPSC Polska

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na apel w którym poszukiwałem, z pośród Was, osób chcących i mogących poświęcić trochę swojego czasu na pracę dla dobra Regionu zgłosiło się 7 osób.

Wszyscy Ci koledzy (tak wyszło, że to akurat sami mężczyźni) mają za sobą bardzo różne doświadczenia, każdy z nich to inna historia i inne pomysły ale przekonany jestem że dla wspólnego dobra, jakim jest nasz Region, będą w stanie możliwie odpowiedzialne i przemyślane działać. Nie wiem jeszcze dokładnie jak to wszystko będzie wyglądać w przyszłości ale mam nadzieję, że dzięki Właśnie ich pracy będę mógł podejmować właściwsze a co za tym idzie lepsze dla nas wszystkich decyzję.

Koledzy którzy tworzą Radę Regionu to:

– Grzegorz Popławski – grzegorz.glock@gmail.com
– Piotr Bień – piobie67@gmail.com
– Krzysztof Oczesała – koczesal@icloud.com
– Tomasz Byra – mazakicustom@gmail.com
– Dariusz Bismor – dariusz.bismor@gmail.com
– Rafał Pojda – r.pojda@gmail.com
– Łukasz Łaptaś – lukasz.laptas@gmail.com

Zapraszam wszystkich do kontaktu z nimi aby przedstawić swoje pomysły i rację które później być może znajdą swoje odzwierciedlenie w konkretnych działaniach Regionu.

Wkrótce będziecie mogli także śledzić nasze dywagacje na bieżąco. Tak na szybko powiem tylko że ale na początek wzięte zostały pod rozwagę propozycję zwiększenia składki członkowskiej w 2019 roku oraz dofinansowanie startów naszych czołowych zawodników, reprezentantów Polski, na Mistrzostwach Świata i Europy a wyniki tych obrad już niebawem.

Łukasz Borkowski
DR IPSC Polska

Leave a Reply