IPSC Pomorze Open 2018 – ruszyła rejestracja

Z przyjemnością informujemy, że oficjalnie ruszyła rejestracja na majowe zawody IPSC Pomorze Open 2018. Będą to największe jak dotąd, pistoletowe zawody rankingowe IPSC L3 w naszym kraju – 24 tory, ponad 46o strzałów, 216 zawodników w samym tylko meczu głównym, 10 hektarów powierzchni. Zeszłoroczne zawody zostały doskonale ocenione przez uczestników, a tym razem ma być jeszcze lepiej. Włożymy naprawdę wiele pracy, aby tak się właśnie stało.

Opłata startowa wynosi 500 zł dla rejestracji dokonanych do 31 marca 2018 r. Rejestracja i płatność odbywa się wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony zawodów. Płatności realizuje Dotpay.pl, który zapewnia możliwość dokonania płatności szybkimi przelewami, płatności kartą oraz tradycyjnymi sposobami – przelewem bankowym, w okienku na poczcie lub w punkach płatności gotówkowych.

Uwaga – zawody cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Nie minął dzień od otwarcia rejestracji, a ponad 80% miejsc jest zajęte. Ponieważ zależy nam na jak najlepszych warunkach współzawodnictwa i zachowaniu najwyższego poziomu imprezy, nie będziemy zwiększać ilości miejsc na zawodach. Nie ma także możliwości uczestnictwa w prematchu przez osoby inne niż określone w przepisie 6.6.2.

 

https://po2018.sks-ardea.org/pl

 

Sebastian „Kudłaty” Łastowski
Strzelecki Klub Sportowy „Ardea”, Gdańsk

Leave a Reply