Egzamin Kompetencyjny IPSC – Gdańsk (Lublewo Gdańskie) 14.06.2017

Dnia 28.09.2016 o godzinie 16:00 na strzelnicy w Lublewie Gdańskim odbędzie się egzamin kompetencyjny na zawodnika IPSC Region Polska.

Do egzaminu mogą zostać dopuszczone osoby, które posiadają w dniu egzaminu ważną licencję zawodniczą PZSS, wpłacą na konto SKS Areda 70 zł za przygotowanie materiałów do egzaminu i przedstawią potwierdzenie wpłaty.
Kandydaci proszeni są o przybycie z własnym wyposażeniem tj.:broń z magazynkami, amunicja minimum 36 szt, pas z kaburą i ładownicami spełniającymi wymogi przepisów IPSC, ochronniki słuchu i wzroku oraz długopis.
Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z broni obiektowej po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem obiektu.
Osoby z poza klubu dodatkowo muszą uiścić opłatę za wstęp na strzelnicę – 30 zł, płatne w biurze strzelnicy.
Klubowicze nie posiadający własnego wyposażenia mogą skorzystać z wyposażenia klubowego tj. pas, ładownice oraz kabura (tylko do Glocka).
Egzamin składa się z części teoretycznej trwającej 20 minut (test zawierający 20 pytań) oraz praktycznej – trzy różne tory z minimalną ilością strzałów 36.
Osoby, które nie zaliczą egzaminu teoretycznego nie zostają dopuszczone do egzaminu praktycznego.Informacje o chetnych prosze przesłac na maila mikszak@wp.pl.

Pozdrawiam i zapraszam,
Maciej Miksza, 
tel.505143840

Leave a Reply