CracowOpen 2017 – zakończone

 

Wczoraj dobiegły końca kolejne zmagania z pistoletowego cyklu Grand Prix IPSC Polska 2017 – zawody L3 Cracow Open 2017.

Krakowski klub ZSD dzięki gościnie na starachowickim obiekcie po raz kolejny był gospodarzem dużych, międzynarodowych zawodów a z tego co mieliśmy okazję usłyszeć od Prezydenta Związku Strzelectwa Dynamicznego plany na rok przyszły są jeszcze bogatsze i także związane ze strzelnicą w Starachowicach.

Frekwencja na zawodach dopisała, podobnie jak i pogoda, choć ta stopniowo od prematchu robiła się coraz gorsza włącznie z niewielkim deszczem w niedzielny poranek. Dzięki uprzejmości sponsorów nie zabrakło także szeregu poza strzeleckich atrakcji włącznie z rozlosowaniem wspaniałego pistoletu Glock 17 wraz z kolimatorem ufundowanego przez warszawską firmę Kaliber, który powędrował do Poznania – gratulację.

Szczegółowe wyniki zmagań są w zakładce WYNIKI, niedługo będzie także uaktualniony RANKING oraz w GALERII pojawić się ma także fotorelacja z zawodów. Zapraszam po więcej zdjęć i informacji na fb Regionu oraz fb klubu ZSD.

Najbliższe zawody z cyklu Grand Prix odbędą się w Dźwierzutach (nieopodal Szczytna, nie jak podawałem pierwotnie nieopodal Mrągowa) i będą to zawody kończące sezon strzelbowy – wszystkich gorąco zapraszam!!!

Łukasz Borkowski
DR IPSC Polska

 

Leave a Reply