3rd Polish Shotgun Championship 2018 – zmiany, changes, зміна!!!

Informujemy wszystkich zainteresowanych, iż w związku z cofnięciem nam przez Nadzór Budowlany zgody na organizację planowanych na dzień 13 maja w Starachowicach Mistrzostw Polski w Strzelbie, zawody te odbędą się w zaplanowanym terminie ale (UWAGA!!!) na terenie nowej strzelnicy w Drużbicach.
Wszystkich zarejestrowanych na te zawody zawodników i sędziów  serdecznie przepraszamy, ale nie mamy wpływu na tryb i przewlekłość prowadzonych prac remontowych prowadzonych od ub.r. na terenie obiektu sportowego KS „Świt” w Starachowicach.
Zapewniano nas, że pomimo kompleksowego remontu budynków i części torów, możliwe będzie przeprowadzenie zaplanowanych i zgłoszonych przez nas inwestorowi i administratorowi obiektu cykli imprez sportowych w 2018 roku.
Zawodnikom, którym zmiana lokalizacji uniemożliwi udział w Mistrzostwach w nowym miejscu, organizatorzy zwrócą na ich mailowy wniosek wniesione opłaty startowe.
Raz jeszcze wszystkich zainteresowanych udziałem w tej imprezie przepraszamy i zapraszamy na teren strzelnicy w Drużbicach.

SPONSOR MISTRZOSTW 

MD Leszek Madajewski
MD Adam Pikul

Leave a Reply