Pierwsze w tym roku, w kraju, zawody L3 zakończone INCORSA Cup 2019 – za nami!

Zwyciężczynie w kategorii Lady klasa STANDARD. zdj. FB ZSD

No, cóż INCORSA CUP 2019 za nami.

Chciałem podziękować wszystkim uczestnikom, naszym gościom – strzelcom – za tak liczny, pomimo chłodu, wiatru i zimna szczególnie w prematchu i pierwszym dniu zawodów udział.
Drugi dzień zawodów – niedziela – zupełnie odmienny – słoneczny i wyraźnie cieplejszy, niejako był nagrodą dla tych, którzy przewidzieli tak radykalną zmianę pogody.

Dziękuję sponsorom : firmom – THZ Incorsa Sp. z o.o. za patronat – ufundowanie głównej nagrody – oraz Oshee oddział Polska – za napoje izotoniczne i kolegom z Sigma Shooting za współorganizację zawodów.

Dziękuję koleżankom i kolegom, którzy projektowali, budowali i czuwali nad sprawnym przebiegiem tej imprezy.
Szczególnie podziękowania dla sędziów, którzy wykazali się hartem ducha i dużą odpornością fizyczną pracując mimo śniegu i chłodu.

Kol. Wieśkowi za projekt ciekawych i wymagających torów, kolegom którzy poświęcili swój czas i przyjechali do Drużbic budować te zawody : Bartkowi, Patrikowi, Tadeuszowi, Aleksandrowi, Mariuszowi – przede wszystkim Anatoliemu MD Incorsy 2019, który po raz kolejny udowodnił, że potrafi sprawnie przeprowadzić tej klasy zawody.
Agacie, której warunki polowe wybitnie w tym roku nie sprzyjały oraz Zbyszkowi, za ich pracę przez te 3 dni i sprawny przebieg weryfikacji wyników.
Dziękuję Wiktorowi, naszemu najmłodszemu 9- letniemu uczestnikowi, którego pracowitość i zaangażowanie może być przykładem dla niejednego z naszych klubowiczów.

Gratuluję wygranym tej imprezy – naszym krajowym i zagranicznym gościom za doskonałe wyniki sportowe oraz naszemu koledze Czeczemu za umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Dziękuję wszystkim – być może niechcący przeze mnie pominiętym – i zapraszam serdecznie na drugą naszą tegoroczną imprezę levelu III zaliczaną już do Grand Prix – Cracow Open 2019.

Adam, ceo ZSD

Rozegrane w weekend zawody INCORSA Cup 2019 były pierwszymi pistoletowymi zawodami w tegorocznym sezonie IPSC Polska. Zawody te odbywające się na gościnnej strzelnicy Sigma-Shooting w Drużbicach przyciągnęły spragnionych rywalizacji strzelców z kraju i Europy. Jak zwykle nie zabrakło wspaniałej atmosfery i strzeleckich wyzwań przygotowanych przez organizatora zawodów – krakowski klub ZSD. Mimo że w sobotę pogoda nie popisała się i było raczej zimowo to w niedzielę zawody zakończyły się w iście wiosennej atmosferze.

Należy zanotować, że tegoroczna edycja zawodów INCORSA Cup była także pierwszymi w Polsce samodzielnie rozegranymi zawodami L3 PCC. Impreza ta była także pierwszą edycją rozgrywanego w tym roku Pucharu Polski PCC. Jak na zmagania pucharowe zainteresowanych nie zabrakło i w rywalizacji w tej nowej konkurencji IPSC wzięło udział ponad 20 osób. Wszystkie szczegółowe wyniki są już w zakładce WYNIKI

Wszystkim uczestnikom, organizatorom a szczególnie zwycięzcom należą się najszczersze i wielkie gratulację!!! Do zobaczenia za rok a wcześniej na Cracow Open 2019!

Łukasz Borkowski 
DR IPSC Polska

Leave a Reply