Mistrzostwa Świata IPSC Action Air, Hong Kong 2018

Miło mi poinformować, że pierwsze w historii IPSC Mistrzostwach Świata IPSC Action Air odbędą się w 2018 roku w Hong Kongu. Zawody odbędą się w wielkim kompleksie targowym, pod dachem, w dniach 29.06/03.07. 2018 a indywidualna opłata startowa wynosi 350 USD. Dla zawodników będzie przygotowane 30 torów na łączną minimalną ilość 600 strzałów.

Z uwagi, że w Polsce nie były prowadzone żadne rozgrywki IPSC AA które mogły by być podstawą do kwalifikowania zawodników chętnych na wyjazd do Hong Kongu wszystkie zgłoszenia członków Regionu chcących wziąć udział w zawodach będą rozpatrywane indywidualnie. Nie ruszył jeszcze oficjalny proces rejestracyjny a gdy tylko ruszy zostaniecie o tym fakcie poinformowani na stronie Regionu.

Z ramienia Regionu IPSC Polska do dopilnowania wszystkich szczegółów związanych z udziałem strzelców z Polski zgłosił się Kolega Maciej Piwowarski (piwowarski.maciej@gmail.com), który w polskim środowisku IPSC Action Air jest doskonale znany i zorientowany. Zwracam się zatem z prośbą do wszystkich Was którzy chcą wziąć udział w tych Pierwszych Mistrzostwach Świata IPSCAA o kontakt z Maćkiem a z pewnością wszystko uda się załatwić pomyślnie.

W razie pytań ja także postaram się służyć pomocą,

Łukasz Borkowski
DR IPSC Polska

Leave a Reply