Mistrzostwa Polski w Strzelbie IPSC, Drużbice 2018 – WYNIKI

Sprostowanie i  Wielkie Przeprosiny.

W wyniku błędu matematycznego , który wkradł się do systemu obliczeniowego ,w bliżej niezidentyfikowany sposób chciałbym w imieniu organizatorów przeprosić uczestników zawodów w klasie Standard.
Błąd pojawił się w momencie drukowania wyników końcowych. Wyniki na weryfikacji były prawidłowe co obrazuje obraz ekranu weryfikacji opublikowanej po preematch’u. Zrzut w/w ekranu w załączeniu Sprostowanie . Trudno w tej chwili dojść w jaki sposób doszło do zmiany wyniku. Najpewniej był to błąd ludzki.

W wynikach końcowych czas zawodniczki uległ zmianie z 60,75 sek. na czas nierealny na torze 2 –  2,0 sek. Błąd ten niestety wywołał zmianę wyników końcowych zawodów.

Jako że podana wartość jest wartością nierealną i jest ona wynikiem ewidentnego błędu, w konsultacji z RD i przewodniczącym NROI postanowiliśmy sprostować wyniki. Pozostawienie ich z tak oczywistym błędem byłoby po prostu nieuczciwe w stosunku do rzeczywistych zwycięzców.

Szczególnie poszkodowane są Nasze Panie na których nam bardzo w naszym sporcie zależy, a które ta sytuacja dotknęła najmocniej.

Deklarujemy , że w przyszłości będziemy robić wszystko , by podobne błędy nie miały miejsca.

Ze względu na fakt że zaistniała sytuacja obciąża bezpośrednio organizatora i obsługę biura zawodów chcieliśmy wszystkich za ten fakt przeprosić.

Całość oficjalnych wyników Mistrzostw Polski w Strzelbie IPSC 2018 jest dostępna TU

Marta Madajewska SO
Leszek Madajewski MD

2 komentarze Mistrzostwa Polski w Strzelbie IPSC, Drużbice 2018 – WYNIKI

Leave a Reply