Mistrzostwa Europy w Pistolecie IPSC – EHC 2019, Serbia, Belgrad, wrzesień 2019.

Szanowni Państwo,

własnie dotarła do mnie informacja że na tytułowych zawodach będziemy mogli wystawić w meczu głównym 15 zawodników.

Wszyscy, którzy zainteresowani są występem na Mistrzostwach pistoletowych w Serbii proszeni są o spełnienie kilku warunków:

  • Każdy chętny musi być umieszczony na aktualnej liście IPSC Polska,
  • Każdy zainteresowany musi wpłacić na konto Regionu 1540 zł (350 Euro) tytułem „EHC 2019 oraz klasa sprzętowa” EDIT!!!,
  • Termin dokonywania opłat upływa 25.02.2019 r


Jeżeli chętnych do udziału w zawodach będzie więcej niż przyznanych miejsc wystąpię z prośba o przydział kolejnych ale jeśli nie uda się otrzymać miejsc dla wszystkich zainteresowanych udziałem o starcie decydować będzie miejsce zajęte w zeszłorocznym rankingu.
Liczę iż EHC 2019 będą dla wszystkich uczestników wspaniałą, ciekawą i wymagającą rywalizacją. Strona zawodów – http://www.ipscmatches.org/2019ehc/schedules/

Ponadto, chciałbym poinformować że wszyscy strzelcy, którzy w 2019 roku uzyskali wyniki w pierwszej dziesiątce ranking rocznego, będą reprezentantami kraju na EHC 2019 będą mogli uzyskać finansowe wsparcie z Regionu w kwocie do jednego tysiąca złotych. Szczegóły tej pomocy będą ustalone po zakończeniu procesu rejestracji zgodnie ze zgłoszonymi wnioskami.

Łukasz Borkowski 
DR IPSC Polska

Leave a Reply