L3 – Shooting Academy Cup 2016 – wyniki i fotorelacja

S-A Cup

Zakończyły się dziś trzecie rankingowe zawody z pistoletowego cyklu Grand Prix 2016. Na starcie stanęło ponad 120 zawodników z Polski a także kilku z zagranicy. Zwyciężyli faworyci i chyba przestaje to już być dziwne – powinniśmy się przyzwyczajać że na nich nie ma siły i tylko składać gratulację!!!

Lekko niepokojąca jest natomiast dość niewielka frekwencja i ona nie może specjalnie cieszyć. Wszystko było gotowe bo i tory stały przygotowane, i sędziowie byli gotowi do pracy, i pogoda zamówiona specjalnie dopisała, i usytuowanie obiektu sprzyja dogodnemu dojazdowi, i na liście Regionu jest już ponad 400 osób. A tu zabrakło nawet zawodników do otwarcia klasy Open, a to smutne i zdarzyło się w tym roku już drugi raz. Liczyć należy że na kolejne zawody strzelcy zechcą przybyć w większej ilości. Ci jednak którzy zdecydowali się przybyć na zawody mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności na 18 wymagających torach oprawionych w prażące słońce oraz wziąć udział w losowaniu wspaniałych, licznie wystawionych,  nagród ufundowanych przez Shooting-Academy wraz z nagrodą główną losowania pistoletem Glock. W loterię, a także w tak zwany „pakiet startowy”, swój wkład wniosła zaprzyjaźniona ze strzelcami Regionu firma Specshop z Poznania.

Wyniki są już na stronie organizatora a także w zakładce Wyniki, uzupełniony ranking niebawem. A teraz już fotorelacja w Galerii dzięki uprzejmości Sebastiana Trockiego i Tomasza Redeckiego 🙂

DR IPSC Polska
Łukasz Borkowski

2 komentarze L3 – Shooting Academy Cup 2016 – wyniki i fotorelacja

Leave a Reply