Egzamin Kompetencyjny IPSC, 06/07.07 Rybieniec oraz kurs sędziowski.

W trakcie kursu sędziowskiego organizowanego na strzelnicy w Rybieńcu będzie odbywał się także Egzamin Kompetencyjny IPSC Polska. Ilość miejsc jest ograniczona do 10 osób spoza kursu a wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej. Zapraszam!!!

Kurs sędziego dynamicznego
Kiedy: 6-7.07.2019
Miejsce: Ośrodek Szkoleń Strzeleckich Rybieniec
Prowadzący: Dariusz Mierzejewski, członek Prezydium NROI Polska
Cena: 200 zł za os. (Dodatkowo każdy uczetnik będzie zobowiązany do opłacenia 50 zł bezpośrednio do WZSS za wydanie licencji sędziowskiej PZSS kl. 3).

Kurs organizowany jest z myślą o osobach, które chcą zostać sędziami NROI (National Range Officer Institute), czyli sędziować zawody IPSC. Żeby być sędzią NROI trzeba mieć licencję sędziowską PZSS i trzeba być członkiem Regionu IPSC Polska, stąd tak rozbudowany plan kursu. Osoby posiadające licencję statyczną PZSS będą mogły wziąć udział tylko w części dynamicznej.

Na kursie będzie można zdobyć uprawnienia:
1. Sędzia PZSS kl. 3 (strzelania statyczne)
2. Sędzia PZSS kl. 3 (strzelania dynamiczne)
3. Sędzia NROI „kandydat RO”

Ad 1. uprawnia do wypełniania oficjalnych funkcji sędziowskich w charakterze asystenta, podczas zawodów strzeleckich organizowanych w kraju (strzelania statyczne)
Ad 2. jw. w zawodach dynamicznych nie będących zawodami IPSC, czyli m.in. ale nie wyłącznie – PiRO, 3gun, Liga Zachodnia, Liga Sportera
Ad 3. uprawnia do wypełniania oficjalnych funkcji sędziowskich w charakterze asystenta, podczas zawodów IPSC.

Podczas kursu zorganizowany zostanie egzamin kompetencyjny IPSC dla osób nie będących w Regionie, ale ze względów organizacyjnych dla osób nie będących uczestnikami kursu sędziowskiego jest tylko 10 miejsc (pokrycie kosztów wynajmu obiektu w takim przypadku to 50 zł).

Dla osób zdających go, poza zdaniem egzaminu konieczna będzie opłata składki w Regionie – 50 zł za pierwszy rok, później 150 zł/rocznie.

W cenie kursu zapewniamy jeden ciepły posiłek w czasie dnia oraz zimne przekąski i napoje.

Rejestracja: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSduSo6Tf_L04xTXguApbTKQbsaTX5zPS3LMBIVF6ksovH2dkg/viewform

Wszelkie pytania można kierować do Witolda Załuski – wzaluska@gmail.com lub 792-trzy-dwa-dwa-141

Leave a Reply