Action Air 2019 – rozwój AAIPSC w Polsce

Szanowni Państwo,

wychodząc na przeciw idei zorganizowania w naszym Regionie funkcjonującej społeczności IPSC Action Air, wszak ta wspaniała konkurencja jest praktycznie w Polsce nieobecna, postanowiłem wspomóc rozwój jak największej ilości dobrze działających sekcji tego typu strzelań w kraju. W odpowiedzi na mój apel swoją chęć niesienia pomocy w tej pracy pracy zgłosił kolega Maciej Piwowarski i jego pracę w tym zakresie chciałbym wesprzeć pokrywając część kosztów.

Każdy z zainteresowanych prowadzeniem sekcji IPSC AA klubów, który chciałby skorzystać ze wsparcia Regionu w tej materii proszony jest o zgłaszanie się do mnie celem ustalenia możliwych terminów oraz omówienia wszelkich szczegółowych kwestii z Mackiem Piwowarskim.

Maciek oferując pomoc klubom w zakładaniu sekcji AA, może także przeprowadzić zajęcia dla instruktorów oraz samych strzelców, może służyć pomocą w zorganizowaniu profesjonalnego zaplecza takiej sekcji w klubie strzeleckim. Jest także możliwość przeprowadzenia warsztatów dla sędziów, które ułatwią sędziowanie zawodów Action Air. Warsztaty opały by się o jego wieloletnią wiedzę i doświadczenie z imprez zagranicznych i zawierały by praktyczne rady i rozwiązania jakie są stosowane na świecie.

Zainteresowanych proszę o email do mnie ( dr(at)ipsc-pl.org ) i równolegle do Maćka ( piwowarski.maciej(at)mail.com ) celem skoordynowania działań.

Łukasz Borkowski 
DR IPSC Polska

Leave a Reply